fbpx

Six Senses Kaplankaya İle Büyüleyici Deneyim

Six Senses Kaplankaya, ruhsal ve fiziksel iyileşmeyi bir bütün olarak ele aldığı holistik Wellness felsefesi ışığında, alanında dünya çapında ünlü konuk uzmanlarını Ege’nin en büyülü zamanı olan Sarı Yaz mevsiminde de misafirleriyle buluşturuyor.

3-23 Ekim tarihlerinde konuklarla yeniden buluşacak olan dünya çapında ünlü şifacı Muayad Najemeddin transışık terapisi ve ses terapisi seansları verecek.

Bütünsel Welness Felsefesi

Dünya çapında ünlü bütünsel wellness felsefesi ve konaklama deneyimi ile fark yaratan Six Senses Kaplankaya, alanında ezber bozan isimlerin önderliğinde bilinenin ötesinde wellness deneyim programlarına Ekim ayında da devam ediyor. 

Çin tıbbı uzmanlarından, osteopatlara, yüz bakım uzmanlarından, manevi şifacılara ve aura okuyucularına kadar uzanan alanının önde gelen uzmanlarının mükemmel sağlığa ulaşmak için kadim olan ile yeniyi birleştirdikleri programları sonbaharda da misafirlerini bekliyor.

Tibet Ses Terapisi

Tibet Ses Terapisi uygulamaları ile dikkat çeken Muayad Najemeddin 3-23 Ekim tarihleri arasında Six Senses Kaplankaya’yı ziyaret edecek. 

Tibet’den özel olarak getirilen ses kaseleri eşliğinde gerçekleştirilen ses terapisi, uzman Muayad Najemeddin önderliğinde konuklara unutulmaz bir deneyim yaşatmak için yeniden 3-23 Ekim tarihlerinde Six Senses Kaplankaya’da olacak.

Muayad’ın bireysel tedavileri ve grup seansları; Watsu, Arındırıcı Ses Titreşimleri Seansı, Kas Enerji Salınım Masajı, Kundalini Hareket Meditasyonu, Reiki, Masaj ve Tibet Şarkı Kaseleri uygulamalarını içeren; Derin Terapi ve Derin Trans Işık Terapisinden oluşuyor.

Share